Víazi ostatného ročníka súae Coca-Cola PopStar, skupina Peoples vyrazila včera na svoje prvé klubové koncertné turné pod názvom SPOLU SAMI tour 2008.
Chlapci majú v pláne odohra koncerty v deviatich kluboch v slovenských mestách, kde predstavia svoje nové skladby z debutového albumu Láska.Boles.Smútok.Viera.
Ako support sa na koncertoch predstaví aj skvelý DJ ISOBUTNE. Ten pre chalanov zremixoval jednu zo skladieb ich debutu Zrádzam/Verí a v Prievidzi a Bratislave sa k skupine Peoples pridá ďalia vežmi kvalitná kapela - The Swan Bride.
Koncertné turné tartuje u dnes v Bratislave, v Hlave XXII a končí 15. marca v nitrianskej Starej Pekárni.
Aktuálnym singlom skupiny Peoples je skladba Tvár, ku ktorej u nakrútili aj videoklip. Momentálne je v tádiu finálnych úprav a v najbliej dobe by mal by hotový.
Info aj na: www.myspace.com/peoplesband
----------------------------------------------
Zdroj: Streetproduction crew
:::music is everything ... gregi.net:::
|
|