Gwen Stefani: Obávala sa, že nezvládne materstvo!

Gwen Stefani: Obávala sa, že nezvládne materstvo!


BRATISLAVA 8. augusta (SITA) - Speváčka Gwen Stefani nedala spáva myšlienka, že pre jej hektický životný štýl hviezdy bude zlou matkou svojmu synovi Kingstonovi. Stefani porodila minulý rok svojmu manželovi Gavinovi Rossdaleovi prvého potomka a ostala príjemne prekvapená, ako prirodzene sa vžila rolu matky.



Gwen Stefani
Gwen Stefani




"Mala som vežké obavy zo svojho materstva. Kládla som si otázky typu ´ako ho vtesnám do svojho života? Nie som príliš posadnutá sama sebou, aby som sa mohla oňho dostatočne postara?´," uviedla Stefani.



Gwen Stefani
Gwen Stefani




"Mám naozaj nezvyčajný život a som nadšená pre veci, ktoré robím. Nemala som potuchy, či budem vedie kroti svoje ego. Ale zjavne to dokážem. Je to tá najlepšia vec, ktorá ma postretla," dodala. Informácie zverejnil portál breakingnews.iol.ie.


Š 2007, Autorské práva SITA a.s. a uvedené agentúry. Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto správy bez predchádzajúceho písomného súhlasu SITA a.s. a uvedených agentúr je výslovne zakázané.


-----------------------------------------------
Zdroj: Agentúra SITA a.s.
:::music is everything ... gregi.net:::





Súvisiace články ku kategórii: Stefani Gwen
Viac článkov nájdete tu..

Súvisiace články ku kategórii: Pop
Viac článkov nájdete tu..



 
  Š GREGI.NET / Spravodajstvo vychádza denne! / ISSN 1337-7388 Page size: 25344 bytes   Generated: 0.093 sec   Získajte Firefox!