Britney Spears: Bude v nemocnici najmenej 72 hodín!

Britney Spears: Bude v nemocnici najmenej 72 hodín!


Los Angeles 4. januára (TASR) - Americkú speváčku Britney Spearsovú dnes ráno previezli do nemocnice, kde chcú lekári preveri jej fyzický a psychický zdravotný stav. Stalo sa tak po nočnom policajnom zásahu v jej luxusnej hollywoodskej rezidencii. Problémovú hviezdu hospitalizovali v Cedars Sinai Medical Center v Los Angeles. Podža internetovej stránky TMZ.com je speváčka pod dohžadom odborníkov, keďže v súčasnosti predstavuje nebezpečenstvo pre seba aj svoje okolie.



Britney Spears
Britney Spears




V centre by mala podža úradného nariadenia zosta najmenej 72 hodín so štatútom pacienta so "špeciálnymi potrebami". Nočnou policajnou operáciou sa dramaticky vystupňoval spor o právo na výchovu dvoch detí medzi Spearsovou a jej exmanželom Kevinom Federlinom. K zásahu polície došlo po tom, ako speváčka neodovzdala synov Jaydena Jamesa (1) a Seana Prestona (2) v súdom určený čas ich otcovi.



Britney Spears
Britney Spears




Napätá konfrontácia sa skončila až po troch hodinách. Speváčka, ktorá bola údajne pod vplyvom "neznámej látky", sa po príchode polície zamkla v izbe s mladším synom. Zdravotníci ju potom vyniesli na nosidlách do sanitky. Policajti následne odovzdali oboch chlapcov otcovi. Očakáva sa, že Federlinov právnik požiada ešte dnes súd, aby Spearsovú zbavil aj posledných práv na výchovu detí s ohžadom na obavy o ich bezpečnos.


Š 2008, Autorské práva TASR a uvedené agentúry. Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto správy bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR a uvedených agentúr je výslovne zakázané.


-----------------------------------------------
Zdroj: Agentúra TASR
:::music is everything ... gregi.net:::





Súvisiace články ku kategórii: Spears Britney
Viac článkov nájdete tu..

Súvisiace články ku kategórii: Pop
Viac článkov nájdete tu..



 
  Š GREGI.NET / Spravodajstvo vychádza denne! / ISSN 1337-7388 Page size: 24118 bytes   Generated: 0.152 sec   Získajte Firefox!