Jedna z najnádejnejích speváčok súae Slovensko Hžadá Superstar 3, ktorej cesta sa v nej zastavila tesne pred bránami finále Barbora ulíková napriek malému neúspechu v televíznej súai, spieva naplno ďalej a na nedostatok vystúpení si vonkoncom nemôe saova. V programe nabitom plesmi a večierkami je ale chvályhodné, e si nájde čas aj na svojich fanúikov a tých, ktorí majú záujem o jej spevácke umenie.
Barbora ulíková vystúpi u túto stredu 13. februára v retaurácii a kaviarni Steam & Coffee v budove Slovenského Rozhlasu v Bratislave, s hudobníkmi z formácie Academic Rock Quartet. Vokálovo ju budú sprevádza tie talentované speváčky z Andante Production Agency, Paa Jurtová, Eva Penková a Kristína Botlová, alias vokálna skupina REA. Jazzová čas programu bude v stredají večer patri Jazz Bandu, ktorý je zloený zo pičkových muzikantov ako sú: Pavol Ruček sax, Pavol Bodnár piano, Milan Ruček drums, Jozef Brisuda bass. Vetkých, ktorých Barbora uchvátila svojím spevom, srdečne pozývame strávi nezabudnutežný večer v spoločnosti príjemnej ivej hudby v jej podaní.
Ro(c)kovanie s jazzom v útulnej atmosfére Steam & Сoffee sa začína o 19tej hodine. O týdeň, v stredu 20.2. sa predstaví ďalia hviezdna zostava Andante Production Agency, a síce Andrea Zimányiová spolu so skupinou MARGOT, v unplugged prevedení. Podrobné info o kompletnom programe nájdete na www.steamandcoffe.sk
----------------------------------------------
Zdroj: Agentúra Camille
:::music is everything ... gregi.net::: |
|